۵ پیشنهاد برای افزایش سرعت وردپرس

آموزش وردپرس وبلاگ وبلاگ آموزشی

۵ پیشنهاد برای افزایش سرعت وردپرس

با سلام خدمت شما کاربران محترم مجموعه وب کد ، در این مقاله ما 5 پیشنهاد برای سرعت بارگزاری وب سایت شما بیان خواهیم کرد که با رعایت این اصول…

توسط علی مسعودخواه
-- آخرین بروزرسانی : 04-07-2019
-- بازدیدها : ۵۲
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
2+

با سلام خدمت شما کاربران محترم مجموعه وب کد ، در این مقاله ما ۵ پیشنهاد برای سرعت بارگزاری وب سایت شما بیان خواهیم کرد که با رعایت این اصول می توانید یک وب سایت سریع داشته باشید.

همانطور که می دانید سرعت لود وب سایت یکی از عوامل بسیار مهم در سئو و جذب کاربر و در نتیجه آن جذب مشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. از این رو بسیار مهم است که شما یک وب سایت سریع داشته باشید ، چون کاربران وب سایت های کند را دوست ندارند و اگر وب سایت شما جز وب سایت های کند باشد کاربران زیادی را از دست خواهید داد. در ادامه این مقاله ما ۵ اصول اولیه برای لود سریع وب سایت های وردپرسی را بررسی خواهیم کرد.

 

۱ – میزبان وب مناسب


یکی از ابتدایی ترین و مهمترین اصول برای سرعت بارگزاری وب سایت ها استفاده از هاستینگ های مناسب می باشد. انتخاب یک شرکت هاستینگ خود می تواند وب سایت شما را به اوج برساند. اگر هاست انتخابی شما یک هاست بد باشد ، شما هرچقدر وب سایت وردپرسی خود را نیز بهینه کنید تاثیری در لودینگ وب سایت شما نخواهد داشت. از این رو انتخاب یک هاستینگ مناسب از شرکت های ارائه دهنده هاستینگ معروف می توانید اولین گام در این مسیر باشد.

 

۲ – استفاده از افزونه های کش در وردپرس


استفاده از افزونه کش تا ۱۰ برابر می تواند سرعت بارگزاری وب سایت شما را افزایش دهد. استفاده از افزونه کش در هر وب سایت وردپرسی ضروری می باشد ، افزونه های کش بار سرور را کاهش داده و باعث می شود درخواست های تکراری به سرور ارسال نشود و همین امر باعث کاهش بار سرور و افزایش سرعت سایت خواهد بود. یکی از بهترین افزونه های برای وردپرس افزونه wp rocket می باشد که به صورت تجاری عرضه شده است و همچنین افزونه wp fastest cachr نیز یک افزونه رایگان می باشد که سرعت بسیار خوبی را برای لود سایت در اختیار ما می گذارد.

 

۳ – حذف افزونه های غیر ضروری


هر افزونه که نصب می کنید درخواست هایی را به سرور ارسال می کند و همچنین یک سری فایل را در وب سایت ما لود می کنند که باعث کندی وب سایت ما شده و درخواست ها به سرور را افزایش می دهند. بنابراین با حذف افزونه های غیر ضروری می توانید سرعت افزایش وب سایت خود را افزایش دهید.

 

۴ – بهینه سازی جدول دیتابیس


یکی دیگر از عوامل سرعت لود وب سایت های وردپرسی دیتابیس بهینه شده می باشد. با نصب هر افزونه ای تعدادی جدول به دیتابیس اضافه می شود و اگر افزونه ای را پاک کنید جداول آن در دیتابیس باقی خواهد ماند و موجب کنی دیتابیس خواهد بود. افزونه wp optimize یک افزونه رایگان و بسیار حرفه ای برای بهینه سازی جدول دیتابیس سایت شما می باشد که می توانید از آن برای بهینه سازی پایگاه داده خود استفاده کنید.

 

۵ – آپدیت افزونه ها و قالب


یکی دیگر از عواملی که باعث افزایش سرعت بارگزاری وب سایت می شود استفاده از افزونه ها و قالب های بروز می باشد . همیشه سعی کنید که افزونه ها و قالب های خود را به آخرین نسخه به روز کنید که از نظر امنیستی بسیار حائز اهمیت است و همچنین می تواند نقش مهمی در سرعت لودینگ وب سایت شما داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از