راه اندازی سیستم امتیاز خرید برای محصولات

اخبار و اطلاعیه ها وبلاگ

راه اندازی سیستم امتیاز خرید برای محصولات

با سلام ، ضمن تشکر از همراهی شما کاربران عزیز ، به عرض شما کاربران گرامی می رسانیم که سیستم امتیاز خرید برای محصولات مجموعه وب کد شامل (قالب ها…

توسط علی مسعودخواه
-- آخرین بروزرسانی : 26-06-2019
-- بازدیدها : ۳۲
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
1+

با سلام ، ضمن تشکر از همراهی شما کاربران عزیز ، به عرض شما کاربران گرامی می رسانیم که سیستم امتیاز خرید برای محصولات مجموعه وب کد شامل (قالب ها و افزونه های وردپرس ، دوره های آموزشی و …) راه اندازی شد. از این پس شما با هر ۱۰ هزار تومان خرید ۱ امتیاز دریافت خواهید کرد که می توانید در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید. همچنین هر امتیاز شامل ۲ هزارتومان می باشد که می توانید در خریدهای بعدی بعنوان تخفیف سبد خرید از آن استفاده کنید.

بعنوان مثال اگر شما یک محصول ۲۰۰ هزارتومانی خرید کنید ، ۲۰ امتیاز از وب سایت وب کد دریافت خواهید کرد که می توانید در خرید بعدی خود از ۴۰ هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. این سیستم به پاس قدردانی از شما کاربران و مشتریان گرامی راه اندازی شده است و امید است رضایت شما کاربران محترم را در پی داشته باشد.

همچنین قابل ذکر است که با ثبت نام در وب سایت مجموعه وب کد می توانید ۱۵ امتیاز ( برابر با ۳۰ هزار تومان ) هدیه ثبت نام از مجموعه وب کد دریافت نمایید و در خریدهای خود از آن استفاده کنید.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از