آموزش نمایش تعداد کل دیدگاه ها در وردپرس

آموزش پیشرفته وردپرس آموزش وردپرس وبلاگ وبلاگ آموزشی

آموزش نمایش تعداد کل دیدگاه ها در وردپرس

سلام دوستان ، امروز در این پست با یک آموزش دیگر برای وردپرس در خدمت شما هستیم ، ممکن است شما بخواهید تعداد کل دیدگاه هایی که همه کاربران وب…

توسط علی مسعودخواه
-- آخرین بروزرسانی : 28-06-2019
-- بازدیدها : ۲۴
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
2+

سلام دوستان ، امروز در این پست با یک آموزش دیگر برای وردپرس در خدمت شما هستیم ، ممکن است شما بخواهید تعداد کل دیدگاه هایی که همه کاربران وب سایت شما ارسال کرده اند را در بخشی از وب سایتتان در معرض دید کاربران قرار دهید، برای این کار ما در ادامه این پست آموزشی دو روش را به شما خواهیم آموخت. پس در ادامه آموزش با ما همراه باشید

روش اول : استفاده از افزونه


در روش اول ما توسط یک افزونه تعداد کل دیدگاه ها را نمایش خواهیم داد. برای این کار ابتدا افزونه Simple Blog Stats  را در وردپرس خود نصب کنید. سپس به بخش تنظیمات رفته و گزینه Simple Blog Stats را باز کنید :

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از شورت کد [sbs_approved] می توانید برای نمایش کل دیدگاه ها استفاده کنید. بعنوان مثال شورت کد [sbs_approved] را می توانید کپی کنید و با ایجاد یک ابزارک متن تعداد کل دیدگاه ها را به کاربران خود نمایش دهید :

روش دوم : بدون افزونه


شاید شما جز افرادی باشید که نمیخواهید برای هر چیزی یک افزونه نصب کنید (مثل خود بنده) بنابرین دست به کد میشیم و به سادگی این کار را انجام می دهیم. برای این کار ابتدا فایل functions.php کد زیر را می نویسیم که یک شورت کد ایجاد کنیم :

function wpb_comment_count() { 
$comments_count = wp_count_comments();
$message =  'There are <strong>'.  $comments_count->approved . '</strong> comments posted by our users.';
 
return $message; 
} 
 
add_shortcode('wpb_total_comments','wpb_comment_count');

با نوشتن کد بالا ما یک شورت کد با نام [wpb_total_comments] ایجاد می کنیم که آن را در هر جای وب سایت می توانیم به نمایش بگذاریم ، بعنوان مثال می توانیم یک ابزارک متن ایجاد کنیم و شورت کد [wpb_total_comments] را در داخل آن قرار دهیم .

بسیار خب دوستان ، با آموزش های شیرین و دلچسب ما همراه باشید. هر روز آموزش هایی را برای شما همراهان دوست داشتنی قرار خواهیم داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از